LED lámpa csipesszel növénytermesztéshez - 2 kar
Innovatív otthoni növekedési világítás, ahol a 2 lineáris fej gondoskodik a teljes 7W-os teljesítményről. A teljes spektrumú besugárzás elsősorban a fotoszintézis megfelelő működéséhez. A lámpa rendelkezik egy klippel a könnyű rögzítéshez minden térben, és az egyetlen olyan lámpa, amelynek vezérlőpanelje közvetlenül a kábelen található. Itt lehet beállítani a időzítőt, a fény intenzitását és azt, hogy milyen színeket világítson. A lámpa USB-adaptert tartalmaz, hogy közvetlenül a fali aljzatba csatlakoztatható legyen.





LED növénytermesztő lámpa csipesszel, amely 2 rugalmasan állítható lineáris fejet tartalmaz
| LED-es növekedési lámpa három lineáris izzóval a hatékony világítás a közepes méretű növények számára. Ennek a lámpának minden egyes izzója, vagy lineáris feje 3,5W teljesítményű és akár 220 lumen fényerősségű. Az összes fej együttesen 7 W teljesítményt és több mint 440 lm fényerősséget biztosít a fényforrástól 60 cm távolságban. A fejek a rugalmas nyakra vannak szerelve, amely pontosan az Ön igényei szerint alakítható. Mindez egy masszív fémtestben, amelyet szinte bárhová és bármire felcsíptethet. | ![]() |
![]() |
Egy másik tagadhatatlan előnye ennek a LED Grow lámpának a vezérlőpanel, amely közvetlenül a vezetéken található. Ez lehetővé teszi, hogy szabadon beállíthassa a növény megvilágításátaz Ön igényei szerint. Ha csak kisebb növényei vannak, amelyeket napi 12 órában szeretne megvilágítani, akkor nincs szükség külön időzítő megvásárlására. Mostantól egyszerűen közvetlenül a lámpán állíthat be mindent, és nem kell semmi mással törődnie. |
Végső tippek
- Ajánlott szerelési magasság: 30 - 100 cm a növény teteje fölött
- A megvilágítási idő a növénytől és annak stádiumától függ, általában kb. 12 óra megvilágítás zöld növényekhez
- Alkalmas sokféle alkalmazáshoz - irodai növények, gyógynövények, függőleges gazdaságok, pálmák, szukkulensek, kaktuszok, bonsai
- Mivel az egyetlen fényforrás egy ládában lévő növény megvilágításához, forduljon a 36W-os LED izzó erősebb változatához
- Nem javasoljuk használatát gyümölcsös növényekhez (paradicsom, eper, paprika,...), itt erősebb világítást kell használnia, különösen a részen a vagy a növekedési panelekkel ellátott reflektorokkal.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED növénytermesztő lámpák |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 8574700100027 |
| ? Teljesítmény [W]: | 7 |
| Használati cél: | Előnevelés |
| Növényi fázis: | Palánták |
| Terület [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Fény színe: | Többspektrumú (lila) |
| Növekedés/virágzási kapcsoló: | Igen |
| Árnyékolhatóság: | Igen |
| Belső időzítő: | Igen |
| Hűtés: | Passzív |
| Anyag: | Fém + műanyag |
| Védettségi fokozat: | IP20 |
| Fényterjedési szög: | 120° - 360° (állítható karok) |
| Bemeneti feszültség: | 3 A USB adapter |
| Életciklus: | 50 000 h |
| PPFD (30cm): | 22 |
| PPFD (50cm): | 7 |
| PPFD (100cm): | 1 |
| Fényerő: | 440 |
| Működési hőmérséklet: | -20 – 60 °C |
| Certifikáció: | CCC, CE, CQC, ETL, FCC, RoHS |
| Rugalmaság: | Igen |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Súly: | 550 g |
Kapcsolódó termékek
Gondot okoz Önnek, hogy rendszeresen gondozza virágait, vagy a felismeri, hogy a növény hogyan viszonyul a...
Fehér libikóka lámpa klipszes E27 izzóhoz tervezve. A 170 cm hosszú kábelen van kapcsoló (ON/OFF). A...
Agro BONSAI egy folyékony műtrágya bonsai fák számára, melynek alacsony nitrogéntartalma korlátozza a...
Itt az új generációs izzók! A SANSI gyártja a legjobb izzókat a növények termesztéséhez a mai piacon. A...
Digitális Thermo-Hygro mérő szondával
A termesztők a növénytermesztést a klímaviszonyok és az öntözési stratégia alapján irányítják, amely...
Grodan termesztő kocka 75x75x65mm - lyuk 27x40mm
Az Agra-Wool kocka 100%-ban természetes termék, amely földgyapjúból (Earthwool) áll. Az Agra-Wool kockák...
Grodan termesztő kocka 75x75x65mm - lyuk 42x40mm
Grodan ültetőkocka 40x40x40mm lyukkal, lyuk 6x15mm
Germinator PRO - nagy méretű magcsíráztató készlet (1,5x9cm)
A Root Riot ® dugványok és magok számára egyaránt alkalmas, és következetesen felülmúlja az alternatív...
Grodan Delta 32, nagy termesztőkocka, méretek 150x150x142 mm, nagy lyuk 40x40 mm. 48 kocka csomagonként.
HGA Garden Eazy Mini Pyramid - növénytermesztő blokkok a professzionális növénytermesztéshez. 1.2 liter...
Komposztált organikus anyagokból készültek, ezek a kockák tökéletes, szivacsos szerkezetűek, amely megőrzi...
Hasonló termékek
Egy innovatív otthoni növekedési fény, amely lineáris fejjel rendelkezik a többi 4 képest. A teljes...
Fehér libikóka lámpa klipszes E27 izzóhoz tervezve. A 170 cm hosszú kábelen van kapcsoló (ON/OFF). A...
Itt az új generációs izzók! A SANSI gyártja a legjobb izzókat a növények termesztéséhez a mai piacon. A...
Idén egy új, a optimalizált 35W-os -ra optimalizált új termesztő izzót üdvözölhetünk, amely a legigényesebb...
Kerámia E27 foglalat a fémtest belsejében, amely a kapcsolócsipeszhez van rögzítve. Ez a rugalmasan...
Kiváló minőségű és nagyon stabil tartó E27-es talpú izzókhoz. A nagy teherbírású, erős lengőnyak...
Egy E27 foglalattal ellátott kábel és egy 1,8 m-es kapcsoló egyszerű módja annak, hogy egy izzót csapdába...
SANSI Led növekedési fény 24W teljesítmény három fejjel egy nagyon kiváló minőségű és hatékony fény a...
Innovatív otthoni növekedési világítás, ahol a 3 lineáris fej gondoskodik a teljes 10,5W-os...
A kapcsolóval ellátott E27 libikóka foglalat egyszerű módja annak, hogy az izzót a foglalathoz közel...
A növények megvilágítására tervezett kis lámpa teljes teljesítménye 5W. Tartalmaz egy fém lengőnyelet USB...
Fedezze fel a tökéletes megoldást növényei beltéri termesztéséhez a SANSI Pot Lamp with Clip and Flexible...
Ez a SANSI csíptethető lámpa 20W-os teljesítményű, köszönhetően a Sansi izzóknak, amelyek ebben a akciós...
50W LED növénynevelő állólámpa időzítővel egyenletes és hatékony megvilágítást biztosít a különböző típusú...
Ez a SANSI csíptethető lámpa 40W-os teljesítményű, köszönhetően a Sansi izzóknak, amelyek ebben a akciós...
Egyedülálló megoldás a növények beltéri termesztéséhez a 2x10W-os"dupla fejű" lámpatest. Ez két különálló...


