Kisméretű hordozható USB GROW lámpa 5W
A növények megvilágítására tervezett kis lámpa teljes teljesítménye 5W. Tartalmaz egy fém lengőnyelet USB csatlakozóval, ami azt jelenti, hogy a bemeneti teljesítmény 5V. Ez a növekedési lámpa elsősorban a nappali fény kiegészítésére vagy kis növények és gyógynövények világítására szolgál. Jelentős előnye az ilyen típusú lámpa rugalmassága - ha van powerbankja, akkor gyakorlatilag bárhol megvilágíthatja a növényt. Ha a növény közvetlenül a számítógép mellett van, akkor az USB portot is használhatja erre a világításra.





USB LED lámpa a növényvilágításhoz 5W teljes teljesítményű egyszerű módja a növények megvilágításának olyan helyeken, ahol nincs 230V-os áramellátás. Ez a lámpa egy fém hajlékony karral rendelkezik, amelynek hossza 29 cm. Ez lehetővé teszi, hogy a fényt kényelmesen az Ön igényeihez igazítsa. Maga a lámpa 21 cm hosszú, és mind a 27 LED aránya 2R:1B. Ez a fényarány a növények legszélesebb skálája számára alkalmas, és fenntartja a növény fotoszintézisének helyes menetét(növekedési és virágzási fázis). A fényt leggyakrabban a számítógépnél lévő növények megvilágítására használják, vagy teljesen bárhol, miután a fényt egy power bankba csatlakoztatták.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED növénytermesztő lámpák |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 8574700100025 |
| ? Teljesítmény [W]: | 5 |
| Használati cél: | Szobanövények |
| Növényi fázis: | Palánták |
| Terület [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Fény színe: | Többspektrumú (lila) |
| Növekedés/virágzási kapcsoló: | Nem |
| Árnyékolhatóság: | Nem |
| Belső időzítő: | Nem |
| Hűtés: | Passzív |
| Anyag: | Fém |
| Védettségi fokozat: | IP20 |
| LED chip: | SMD 5730 |
| Bemeneti feszültség: | USB |
| Életciklus: | 35 000 h |
| PPFD (30cm): | 15 |
| PPFD (50cm): | 4 |
| PPFD (100cm): | 1 |
| Fényerő: | 100 |
| Működési hőmérséklet: | -20 – 60 °C |
| Certifikáció: | CCC, CE, CQC, ETL, FCC, RoHS |
| Fényhossz: | 21 cm |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Súly: | 60 g |
Kapcsolódó termékek
Gondot okoz Önnek, hogy rendszeresen gondozza virágait, vagy a felismeri, hogy a növény hogyan viszonyul a...
Fehér libikóka lámpa klipszes E27 izzóhoz tervezve. A 170 cm hosszú kábelen van kapcsoló (ON/OFF). A...
Agro BONSAI egy folyékony műtrágya bonsai fák számára, melynek alacsony nitrogéntartalma korlátozza a...
Itt az új generációs izzók! A SANSI gyártja a legjobb izzókat a növények termesztéséhez a mai piacon. A...
Digitális Thermo-Hygro mérő szondával
Grodan 100x100x65 mm, termesztő kocka lyuk nélkül, 1 db. A Grodan Rockwool kiemelkedő minőségű inert...
Grodan ültetőkocka 36x36x40mm, lyuk 6x15mm
Grodan termesztő kocka 100x100x65mm - lyuk 42x40mm
Az Agra-Wool kocka 100%-ban természetes termék, amely földgyapjúból (Earthwool) áll. Az Agra-Wool kockák...
Az Agra-Wool kocka 100%-ban természetes termék, amely földgyapjúból (Earthwool) áll. Az Agra-Wool kockák...
Természetes ültetőközeg a növények magról, palántáról vagy dugványról történő sikeres gyökereztetéséhez és...
Grodan termesztő kocka 75x75x65mm - lyuk 27x40mm
Germinator PRO - nagy méretű magcsíráztató készlet (1,5x9cm)
Grodan Delta 32, nagy termesztőkocka, méretek 150x150x142 mm, nagy lyuk 40x40 mm. 48 kocka csomagonként.
Hasonló termékek
Innovatív otthoni növekedési világítás, ahol a 2 lineáris fej gondoskodik a teljes 7W-os teljesítményről. A...
Egy innovatív otthoni növekedési fény, amely lineáris fejjel rendelkezik a többi 4 képest. A teljes...
Fehér libikóka lámpa klipszes E27 izzóhoz tervezve. A 170 cm hosszú kábelen van kapcsoló (ON/OFF). A...
Itt az új generációs izzók! A SANSI gyártja a legjobb izzókat a növények termesztéséhez a mai piacon. A...
Idén egy új, a optimalizált 35W-os -ra optimalizált új termesztő izzót üdvözölhetünk, amely a legigényesebb...
SANSI Led növekedési fény 24W teljesítmény három fejjel egy nagyon kiváló minőségű és hatékony fény a...
Stílusos, nagy teljesítményű lámpa, amely ideális a növények növekedésének és beltéri virágzásának...
Ez a SANSI csíptethető lámpa 20W-os teljesítményű, köszönhetően a Sansi izzóknak, amelyek ebben a akciós...
Ez a SANSI csíptethető lámpa 30W teljesítményű, a kedvező árú készletben található Sansi izzóknak...
Fedezze fel a tökéletes megoldást növényei beltéri termesztéséhez a SANSI Pot Lamp with Clip and Flexible...
Egyedülálló megoldás a növények beltéri termesztéséhez a 2x10W-os"dupla fejű" lámpatest. Ez két különálló...
Ez a SANSI csíptethető lámpa 40W-os teljesítményű, köszönhetően a Sansi izzóknak, amelyek ebben a akciós...
50W LED növénynevelő állólámpa időzítővel egyenletes és hatékony megvilágítást biztosít a különböző típusú...
Innovatív otthoni növekedési világítás, ahol a 3 lineáris fej gondoskodik a teljes 10,5W-os...
Bemutatjuk Önnek a SANSI Tripod Stand 120 W teljesítményű növénynevelő lámpát, amely ideális beltéri...
