E27 foglalatú csipesszel és kapcsolóval
A kapcsolóval ellátott E27 libikóka foglalat egyszerű módja annak, hogy az izzót a foglalathoz közel csatlakoztassa. A 20 cm hosszú libikókának köszönhetően a foglalat pontosan beállítható, ahogyan Önnek szüksége van rá.





A foglalat legfeljebb 20 W teljesítményű, E27-es talppal rendelkező izzókhoz készült. A fém lengőnyak szilárdan tartja a pozíciót, nincs játéka és nem lazul ki magától. |
![]() |
![]() |
A foglalat alján található piros jelzésű kapcsoló a használt izzó kényelmes ki- és bekapcsolására szolgál. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED növénytermesztő izzók tartók, foglalatok és rögzítők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 8574700100023 |
| Aljzat típusa: | E27 |
| Belső időzítő: | Nem |
| Anyag: | Fém |
| Kikapcsoló: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 230VAC |
| Certifikáció: | CCC, CE, CQC, ETL, FCC, RoHS |
| Libanyak hossza: | 20 cm |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Maximális teljesítmény: | 20 W |
| Libanyak hordozóképessége: | 200 g |
Kapcsolódó termékek
Gondot okoz Önnek, hogy rendszeresen gondozza virágait, vagy a felismeri, hogy a növény hogyan viszonyul a...
Fehér libikóka lámpa klipszes E27 izzóhoz tervezve. A 170 cm hosszú kábelen van kapcsoló (ON/OFF). A...
Agro BONSAI egy folyékony műtrágya bonsai fák számára, melynek alacsony nitrogéntartalma korlátozza a...
Itt az új generációs izzók! A SANSI gyártja a legjobb izzókat a növények termesztéséhez a mai piacon. A...
Digitális Thermo-Hygro mérő szondával
Itt az új generációs izzók! A SANSI gyártja a legjobb izzókat a növények termesztéséhez a mai piacon. A...
SUNPRO PAR38 LED izzó - 15W/6400K/E27, amely hideg fehér fényt bocsát ki
A PAR30Z Zoom LED növénynevelő izzó állítható fény szögével rendelkezik. Ideális növények, mint például az...
Próbálja ki a SANSI új generációs izzóit. Ezeket az izzókat a piacon a legjobbnak tartják a növények...
Ez a kétkarú izzó ideális megoldás minden beltéri növénytermesztési igényére. Optikai lencsével ellátott,...
LED Grow növénynevelő izzó VIDEX ideális választás a növények növekedésének és fejlődésének ösztönzésére....
VIDEX LED Grow izzó tökéletes választás növények növekedésének és fejlődésének ösztönzéséhez. Mindenféle...
Teljes spektrumú LED növénynevelő izzó természetes, napfényhez hasonló fényt biztosít, elősegítve a...
SANSI LED Grow Grow Set - vízálló, teljes spektrumú világítás a növények termesztéséhez beltéren és...
Itt az új generációs izzók! A SANSI gyártja a legjobb izzókat a növények termesztéséhez a mai piacon. A...
Itt az új generációs izzók! A SANSI gyártja a legjobb izzókat a növények termesztéséhez a mai piacon. A...
Hasonló termékek
Innovatív otthoni növekedési világítás, ahol a 2 lineáris fej gondoskodik a teljes 7W-os teljesítményről. A...
Egy innovatív otthoni növekedési fény, amely lineáris fejjel rendelkezik a többi 4 képest. A teljes...
Fehér libikóka lámpa klipszes E27 izzóhoz tervezve. A 170 cm hosszú kábelen van kapcsoló (ON/OFF). A...
Itt az új generációs izzók! A SANSI gyártja a legjobb izzókat a növények termesztéséhez a mai piacon. A...
Idén egy új, a optimalizált 35W-os -ra optimalizált új termesztő izzót üdvözölhetünk, amely a legigényesebb...
Kerámia E27 foglalat a fémtest belsejében, amely a kapcsolócsipeszhez van rögzítve. Ez a rugalmasan...
Ez a lámpa egy rögzített klipsz, amelynek köszönhetően szinte bárhová rögzítheti a világítást, egy tetszés...
A klasszikus E27-es foglalatból 2xE27-es foglalatba való osztó alkalmas azok számára, akiknek több fényre...
Egy E27 foglalattal ellátott kábel és egy 1,8 m-es kapcsoló egyszerű módja annak, hogy egy izzót csapdába...


