Mammoth Classic+ 60 (60x60x140cm)
A Mammoth egy holland cég, amely a mobil klímahelyiségek egyik úttörője, és a Mammoth Classic sátoruk a termesztő doboz teljes méretű változata, amelyet a kezdőknek, de a nagyon egyszerű összeszerelésnek köszönhetően a haladó termesztőknek is terveztek. A felhasznált Mylar 600D anyagnak köszönhetően magas fényvisszaverő képességgel rendelkezik, és ára a LITE és PRO változatok között van.





Az olcsóbb változathoz képest a különbségek a belső fényvisszaverő anyag használatában vannak. A PRO változathoz képest a különbségek szintén a belső felület használatában és a feldolgozásban mint olyanban rejlenek. A Classic változat a PRO változathoz képest kevesebb előre gyártott elemmel rendelkezik a kipufogónyílások, a különböző kábelek, öntözőberendezések stb. számára kialakított lyukak formájában.
- 100%-os fényvédelem- gyors és egyszerű felállítás- új kialakítás 16 mm vastag acélcsőből készült megerősített kerettel és kiváló minőségű sarkokkal- számos méretben kapható- nagyméretű ajtók a könnyű hozzáférés érdekében- a belső berendezések könnyű felszerelésétlehetővé tevő átmenetek széles választéka.
| Sátor méretei | 60 x 60 x 140 cm |
| Termesztőterület | 0.36 m2 |
| Sátor térfogata | 0.50m3 |
| Felület anyaga | Mylar 600D |
| Ajtó (bejárat) | 1x elöl |
| Ablak (szellőzés) | 1x 30 x 20 cm |
| Csatlakozás | réteg - egyrétegű O 76 - kábelek O 152 - húzás O 152 - kihúzás |
| Építés | anyag - acél szőnyegvastagság - 0,5 mm O rúd 16 mm |
| Tartozékok | csatlakozók (PP kopolimer anyag) 2x fogantyú 2x Strap - hevederek a végszűrő rögzítéséhez |
Hogyan építsünk egy álmot, vagy építsünk egy Mammut növekedési sátrat
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kis termesztő sátrak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5060266944383 |
| Szélesség: | 60 |
| Magasság: | 140 |
| Mélység: | 60 |
| Reflektív fólia: | Ezüst |
| Ajánlott LED világítás: | 100 W |
| Alaprajz: | Négyzet |
| Terület [m2]: | 0.4 |
| Felnőtt növények számossága: | 1.6 |
| Dle fáze rostliny: | Teljes termesztési ciklus |
Mammoth Tents - Kiváló holland márka, amely sokat kínál
Mammoth Tents egy holland márka, amely ismert minőségi termesztő sátrairól, amelyek ideálisak beltéri növénytermesztéshez. Széles választékban kínál dobozokat különböző méretekben (0,16 m²-től 4,5 m²-ig), amelyek kompatibilisek a virágcserepekkel és hidropóniás rendszerekkel is.
A Mammoth Tents három kategóriára oszlik:
- Mammoth PRO (ellenálló két rétegű burkolat, magasabb fényvisszaverődés)
- Mammoth Lite (kedvező árú, egyszerűbb felépítés)
- Mammoth Classic (középutat kínál a minőség és az ár között)
Az összes modell toxikus anyagoktól mentes, és könnyen telepíthető, így megkönnyíti a kábelezést és a ventilátorok kezelhetőségét.
Kapcsolódó termékek
A kombi csővezetékek teljesen rugalmasak, és képesek magas nyomást és 140 Celsius-fokos hőmérsékletet kezelni.
Függő rendszer a nagyon nehéz tárgyakhoz a termesztő dobozban vagy a doboz körül. Leggyakrabban a LED...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chippel van felszerelve, 2x 50W. A legnagyobb spektrális...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chip 50W-os teljes spektrumú COB chippel van...
Egy 50W teljesítményű reflektor egészen új szintre emeli növényeinek növekedését. A teljes spektrumú...
Az 50W-os teljes teljesítményű reflektor több szempontból is meglepi Önt. Ha a lámpatest fényét közvetlenül...
Optimalizáld a termesztésedet a 240W-os SAMSUNG LED Grow panel segítségével, amely ideális gyümölcsező...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Optimalizálja a termesztését a 320W-os SAMSUNG LED Grow panelel, mely ideális gyümölcszöldségek és CBD...
A HortiLMG 175 LED 85W Quantum tábla tökéletes világítási megoldás a újrafényezéshez, előneveléshez vagy...
Hasonló termékek
Grow sátor Secret Jardin Hydro Shoot egy professzionális növekedési sátor, amely a legjobb fényvisszaverő...
A növekvő sátor HomeBox Ambient különösen tetszetős a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
A Secret Jardin Dark Street egy professzionális Grow sátor, amely a legjobb fényvisszaverő anyagból készült...
Homebox Ambient R120 S, 120x60x180 cm, a hagyományos Homebox Ambient minőség új méretben.
Sátor Garden High ProBox EcoPro sátor 60, 60x60x140 cm.
A Mammoth LITE growbox-ok a legmegfizethetőbb sátorok ebben a kategóriában, amelyeket egy holland cég...
A Budbox Lite sátor főként kezdő termesztők számára ideális. Ez a stabil és megbízható sátor belső ezüst...
A Pure Tent Grow Tent 2.0 új verziója egy légmentes Growbox, amely nagyobb kontrollt biztosít az olyan...
Növénytermesztésre szolgáló Diamond Box Silver SL80 méretű termesztősátor, melynek méretei: 80x80x180 cm....
A Budbox Lite növénytermesztő sátor elsősorban kezdő beltéri termesztők számára ajánlott. A stabil és...
A Cultibox Light Plus növénytermesztő sátor kompakt és funkcionális, 60x60x140 cm méreteivel ideális kis...
A DiamondBox Silver SL40 termék egy rendkívül kis méretű növénytermesztő sátor, ami belső oldalán ezüst...
A PURE TENT sátrak kompromisszumok nélküli ár-érték arányt kínálnak. Kiváló minőségű anyagot használva...
A BudBox PRO Intermediate egy termesztő sátor, amely nem fog csalódást okozni, legyen Ön egy otthoni...
Ez a kis növénytermesztő sátor 600D Mylar szövettel, 16mm vastag porbefújt fém rudakkal és műanyag...
A Budbox Lite kis sátor főként ültetéshez és klónozáshoz alkalmas. Ez a stabil és megbízható sátor belső...
