Secret Jardin Hydro Shoot 60 x 60 x 160
Grow sátor Secret Jardin Hydro Shoot egy professzionális növekedési sátor, amely a legjobb fényvisszaverő anyagból készült 210D Mylar erős szövet, amely szennyeződésgátló tulajdonságokkal is rendelkezik. Az alumínium szerkezet könnyen összeszerelhető és a 16 mm-es acélnak köszönhetően kellően robusztus. A sátor felállítása időtakarékos, körülbelül 15 percet vesz igénybe.





Kiváló minőségű termesztő sátor, egyedi anyagból készült 210D Mylar erős szövet. A sátor cipzárjai 8 mm vastagok, ezért nagyon tartósak.
| Sátor méretei | 60 x 60 x 160 cm |
| Termesztőfelület | 0,36 m2 |
| Sátor térfogata | 0.58 m3 |
| Pad | WT60 |
| Felület anyaga | 210D Mylar erős szövet |
| Ablakok | 1x 30 x 20 cm |
| Vezetékek | 2x szellőző O 150 mm 1x kábelek O 75 mm |
| Konstrukció | anyag - acél O oszlopok 16 mm. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kis termesztő sátrak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5425030265888 |
| Szélesség: | 60 |
| Magasság: | 160 |
| Mélység: | 60 |
| Reflektív fólia: | Ezüst |
| Ajánlott LED világítás: | 100 W |
| Alaprajz: | Négyzet |
| Terület [m2]: | 0.4 |
| Felnőtt növények számossága: | 1.6 |
| Dle fáze rostliny: | Csírázás és palánta |
A Secret Jardin egy francia márka, amely arra törekszik, hogy a termesztők számára olyan termékeket kínáljon, amelyek minden igényüknek megfelelnek. Ennek érdekében gazdagon felszerelt termesztő sátrakat hozott létre, hogy a vásárlóknak maximális kényelmet és mindenekelőtt tökéletes eredményeket biztosítson a termesztés során. A Secret Jardin termesztő sátrak modern környezetet biztosítanak növényeik számára, amely minden apró részletre kiterjedően van átgondolva. Olyan módon készültek, hogy a fűszernövényei élvezhessék az optimális éghajlati és fényviszonyokat. A termesztő sátrak mellett kínálatuk egyéb felszereléseket is tartalmaz a könnyebb és hatékonyabb termesztés érdekében.
A Secret Jardin márka előnyei:
- Kompaktság
- Hosszú élettartam
- Kompatibilis mindenféle beltéri termesztési módszerrel (virágtartók, kókusz, föld)
- Kompatibilis a legtöbb öntözőrendszerrel
A Secret Jardin sátrakból valóban sokféle létezik. Mindegyik más-más előnyt kínál, és úgy van konfigurálva, hogy a jövőbeli tulajdonos számára mindent biztosítson, amire szüksége van. Több modellcsoportra oszlanak (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room és Dark Propagator).
Kapcsolódó termékek
A kombi csővezetékek teljesen rugalmasak, és képesek magas nyomást és 140 Celsius-fokos hőmérsékletet kezelni.
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chippel van felszerelve, 2x 50W. A legnagyobb spektrális...
Az 50W-os teljes teljesítményű reflektor több szempontból is meglepi Önt. Ha a lámpatest fényét közvetlenül...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
A HortiLMG 175 LED 85W Quantum tábla tökéletes világítási megoldás a újrafényezéshez, előneveléshez vagy...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chip 50W-os teljes spektrumú COB chippel van...
Optimalizálja a termesztését a 320W-os SAMSUNG LED Grow panelel, mely ideális gyümölcszöldségek és CBD...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Egy 50W teljesítményű reflektor egészen új szintre emeli növényeinek növekedését. A teljes spektrumú...
Optimalizáld a termesztésedet a 240W-os SAMSUNG LED Grow panel segítségével, amely ideális gyümölcsező...
Hasonló termékek
A Mammoth egy holland cég, amely a mobil klímahelyiségek egyik úttörője, és a Mammoth Classic sátoruk a...
Mammoth LITE termesztőboxok az ezen holland cég által kínált legmegfizethetőbb sátrak, amely a mobil...
A Mammoth PRO a professzionális termesztők számára kínál top termékcsaládot. 600D Mylar, 22 mm rúd.
Silver SL70 Diamantový Box méretekkel 70x70x2000 cm. Mylar ezüst reflexiós fólia belül. Teljesen...
Kis méretű növénynövelő sátor 600D Mylar anyaggal, 16mm-es porfestékkel bevont fém rudakkal és műanyag...
Sátor Garden High ProBox EcoPro sátor 60, 60x60x140 cm.
A PURE TENT sátrak kompromisszumok nélküli ár-érték arányt kínálnak. Kiváló minőségű anyagot használva...
A BudBox PRO Intermediate egy tenyésztő sátor, ami nem fog csalódást okozni, akár egy otthon tenyésztéssel...
A Pure Tent Grow Tent 2.0 új verziója egy légmentes Growbox, amely nagyobb kontrollt biztosít az olyan...
A termesztő sátor HomeBox Ambient különösen tetszik a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
A kiváló minőségű termesztő sátor HOMEbox HomeLab a hobbitermesztők számára alkalmas. A sátor minden fala...
Az Urbanbox kis termesztő sátor, melynek méretei 50x50x120 cm, kiválóan alkalmas beltéri termesztésre...
Növénytermesztésre szolgáló Diamond Box Silver SL80 méretű termesztősátor, melynek méretei: 80x80x180 cm....
A Cultibox Light Plus növénytermesztő sátor kompakt és funkcionális, 60x60x140 cm méreteivel ideális kis...
A növekvő sátor HomeBox Ambient különösen tetszetős a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
A Pure Tent Grow Tent 2.0 új verziója egy légmentes Growbox, amely nagyobb kontrollt biztosít az olyan...
