HomeBox Vista Medium (125x65x120 cm)
Növekvő sátor HomeBox Vista Medium a sikeres Clonebox View továbbfejlesztett utódja. Ideális azok számára, akik a lakásukban szeretnének növényeket termeszteni, vagy nincs elég helyük a növénytermesztéshez. A growbox legnagyobb előnye a három polccal történő felosztás lehetősége.





Termesztő sátor HomeBox Vista Medium a sikeres Clonebox View továbbfejlesztett utódja.
Ideális azok számára, akik a lakásukban szeretnének termeszteni, vagy nincs elég helyük a növények termesztéséhez. A growbox legnagyobb előnye, hogy három polccal osztható. A sátor szerkezete nagyon erős, tartós és erős műanyag illesztésekkel van összekötve, amelyek kiváló minőségű polimerből készültek a maximális tartósság érdekében. A belső anyag ezüstözött anyagból készült, maximális fényvisszaverő képességgel, amely a hőt is jól szigeteli.
| Sátor méretei | 125 x 65 x 120 cm |
| Termesztőfelület | 0.81 m2 |
| Sátor térfogata | 0,98 m3 |
| Konstrukció | anyag - acél O oszlopok 16 mm |
| Vezetékek | 1x O 200 - be- és kivezetés 2x O 100 - be- és kivezetés |
| Ablakok | 2x kilátás 2x szellőzés passzív. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kis termesztő sátrak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 4260220921837 |
| Szélesség: | 125 |
| Magasság: | 120 |
| Mélység: | 65 |
| Reflektív fólia: | Fehér |
| Ajánlott LED világítás: | 200 W |
| Alaprajz: | Téglalap |
| Terület [m2]: | 0.8 |
| Felnőtt növények számossága: | 3.2 |
| Dle fáze rostliny: | Csírázás és palánta |
Homebox® modern növénytermesztő sátrakat kínál, amelyeket 2001 óta folyamatosan fejlesztettek. Kiválóak az innovációval és a minőségi felépítéssel, ami jobb hozamokat és jobb termést biztosít.
Előnyök:
- PAR+: Optimalizált reflektív réteg a jobb növekedéshez és alacsonyabb hőmérséklethez.
- OMNIFLOW AIRVENT: Lehetővé teszi a friss levegő aktív áramlását.
- Magas teherbírás: Stabil porfestett acélrudak.
- Double bottom: Erős vízálló padló és további védelem.
- Erős cipzárak: Biztosítják a szoros sátor zárást, nincsenek takaró redőnyök.
Homebox® növénytermesztő sátrak stabilak, könnyűek, szakadásállóak és széles lehetőségeket kínálnak a világítás és a szellőzőrendszer függesztésére.
Kapcsolódó termékek
A kombi csővezetékek teljesen rugalmasak, és képesek magas nyomást és 140 Celsius-fokos hőmérsékletet kezelni.
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chippel van felszerelve, 2x 50W. A legnagyobb spektrális...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
A HortiLMG 175 LED 85W Quantum tábla tökéletes világítási megoldás a újrafényezéshez, előneveléshez vagy...
Egy 50W teljesítményű reflektor egészen új szintre emeli növényeinek növekedését. A teljes spektrumú...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chip 50W-os teljes spektrumú COB chippel van...
Az 50W-os teljes teljesítményű reflektor több szempontból is meglepi Önt. Ha a lámpatest fényét közvetlenül...
Optimalizálja a termesztését a 320W-os SAMSUNG LED Grow panelel, mely ideális gyümölcszöldségek és CBD...
Optimalizáld a termesztésedet a 240W-os SAMSUNG LED Grow panel segítségével, amely ideális gyümölcsező...
Hasonló termékek
A Budbox Lite kis sátor főként ültetéshez és klónozáshoz alkalmas. Ez a stabil és megbízható sátor belső...
Ez a kis növénytermesztő sátor 600D Mylar szövettel, 16mm vastag porbefújt fém rudakkal és műanyag...
Növénytermesztésre szolgáló Diamond Box Silver SL90 állvány, 90x90x200 cm méretben. Belül ezüst Mylar...
A BudBox PRO Intermediate egy termesztő sátor, amely nem okoz csalódást, legyen Ön egy otthoni termesztésbe...
Az Urbanbox kis növénytermesztő sátor, 40x40x120 cm-es méreteivel, tökéletesen megfelel alacsonyabb,...
A Mammoth PRO a professzionális termesztők számára kínál top termékcsaládot. 600D Mylar, 22 mm rúd.
A BudBox PRO Intermediate egy növénytermesztő sátor, ami nem fog csalódást okozni, legyen Ön egy...
A BudBox PRO Intermediate egy növénynövesztő sátor, amely nem fog csalódást okozni, akár egy otthoni...
GorillaBox Sátor 60x60x140 cm növénytermesztő sátor.
A kiváló minőségű termesztő sátor HOMEbox HomeLab a hobbitermesztők számára alkalmas. A sátor minden fala...
A DiamondBox Silver SL40 termék egy rendkívül kis méretű növénytermesztő sátor, ami belső oldalán ezüst...
Grow sátor Secret Jardin Hydro Shoot egy professzionális növekedési sátor, amely a legjobb fényvisszaverő...
A Mammoth egy holland cég, amely a mobil klímahelyiségek egyik úttörője, és a Mammoth Classic sátoruk a...
Garden High ProBox EcoPro sátor 80, 80x80x160 cm.
Homebox Ambient R120 S, 120x60x180 cm, a hagyományos Homebox Ambient minőség új méretben.
Megbízható growbox a biztonságos beltéri termesztéshez. A trafika Growtent ezüst tükröző fóliával.
