Mammoth Classic+ 80 (80x80x180cm)
A Mammoth egy holland cég, amely a mobil klímahelyiségek egyik úttörője, és a Mammoth Classic sátoruk a termesztő doboz teljes méretű változata, amelyet a kezdőknek, de a nagyon egyszerű összeszerelésnek köszönhetően a haladó termesztőknek is terveztek. A felhasznált Mylar 600D anyagnak köszönhetően magas fényvisszaverő képességgel rendelkezik, és ára a LITE és PRO változatok között van.





Az olcsóbb változathoz képest a különbségek a belső fényvisszaverő anyag használatában rejlenek. A PRO változathoz képest a különbségek szintén a belső felület használatában és a feldolgozásban mint olyanban rejlenek. A Classic változat a PRO változathoz képest kevesebb előre gyártott elemmel rendelkezik a kipufogónyílások, a különböző kábelek, öntözőberendezések stb. számára kialakított lyukak formájában.
- 100%-os fényvédelem- gyors és egyszerű felállítás- új kialakítás 16 mm vastag acélcsőből készült megerősített kerettel és kiváló minőségű sarkokkal- számos méretben kapható- nagyméretű ajtók a könnyű hozzáférés érdekében- a belső berendezések könnyű felszerelésétlehetővé tevő átmenetek széles választéka.
| Sátor méretei | 80 x 80 x 160 cm |
| Termesztőterület | 0.64 m2 |
| Sátor térfogata | 1.02m3 |
| Felület anyaga | Mylar 600D |
| Ajtó (bejárat) | 1x elöl |
| Ablak (szellőzés) | 1x 30 x 20 cm |
| Csatlakozás | réteg - egyrétegű O 76 - kábelek O 152 - húzás O 152 - kihúzás |
| Építés | anyag - acél szőnyegvastagság - 0,5 mm O rúd 16 mm |
| Tartozékok | csatlakozók (PP kopolimer anyag) 2x fogantyú 2x Strap - hevederek a végszűrő rögzítéséhez 1x kivehető víztartály |
Hogyan építsünk egy álmot, vagy építsünk egy Mammut növekedési sátrat
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kis termesztő sátrak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5060266944390 |
| Szélesség: | 80 |
| Magasság: | 180 |
| Mélység: | 80 |
| Reflektív fólia: | Ezüst |
| Ajánlott LED világítás: | 150 W |
| Alaprajz: | Négyzet |
| Terület [m2]: | 0.6 |
| Felnőtt növények számossága: | 2.4 |
| Dle fáze rostliny: | Teljes termesztési ciklus |
Mammoth Tents - Kiváló holland márka, amely sokat kínál
Mammoth Tents egy holland márka, amely ismert minőségi termesztő sátrairól, amelyek ideálisak beltéri növénytermesztéshez. Széles választékban kínál dobozokat különböző méretekben (0,16 m²-től 4,5 m²-ig), amelyek kompatibilisek a virágcserepekkel és hidropóniás rendszerekkel is.
A Mammoth Tents három kategóriára oszlik:
- Mammoth PRO (ellenálló két rétegű burkolat, magasabb fényvisszaverődés)
- Mammoth Lite (kedvező árú, egyszerűbb felépítés)
- Mammoth Classic (középutat kínál a minőség és az ár között)
Az összes modell toxikus anyagoktól mentes, és könnyen telepíthető, így megkönnyíti a kábelezést és a ventilátorok kezelhetőségét.
Kapcsolódó termékek
A kombi csővezetékek teljesen rugalmasak, és képesek magas nyomást és 140 Celsius-fokos hőmérsékletet kezelni.
Függő rendszer a nagyon nehéz tárgyakhoz a termesztő dobozban vagy a doboz körül. Leggyakrabban a LED...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chippel van felszerelve, 2x 50W. A legnagyobb spektrális...
Az 50W-os teljes teljesítményű reflektor több szempontból is meglepi Önt. Ha a lámpatest fényét közvetlenül...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chip 50W-os teljes spektrumú COB chippel van...
Egy 50W teljesítményű reflektor egészen új szintre emeli növényeinek növekedését. A teljes spektrumú...
Optimalizáld a termesztésedet a 240W-os SAMSUNG LED Grow panel segítségével, amely ideális gyümölcsező...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Optimalizálja a termesztését a 320W-os SAMSUNG LED Grow panelel, mely ideális gyümölcszöldségek és CBD...
A HortiLMG 175 LED 85W Quantum tábla tökéletes világítási megoldás a újrafényezéshez, előneveléshez vagy...
Hasonló termékek
A termesztő sátor HomeBox Ambient különösen tetszik a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
A kiváló minőségű termesztő sátor HOMEbox HomeLab a hobbitermesztők számára alkalmas. A sátor minden fala...
A Mammoth LITE growbox-ok a legmegfizethetőbb sátorok ebben a kategóriában, amelyeket egy holland cég...
A Mammoth PRO a professzionális termesztők számára kínál top termékcsaládot. 600D Mylar, 22 mm rúd.
Homebox Ambient R120 S, 120x60x180 cm, a hagyományos Homebox Ambient minőség új méretben.
A Budbox Lite sátor főként kezdő termesztők számára ideális. Ez a stabil és megbízható sátor belső ezüst...
A BudBox PRO Intermediate egy termesztő sátor, amely nem okoz csalódást, legyen Ön egy otthoni termesztésbe...
A BudBox PRO Intermediate egy tenyésztő sátor, ami nem fog csalódást okozni, akár egy otthon tenyésztéssel...
A Budbox Lite sátor főként kezdő termesztők számára ajánlott. Ez a stabil és megbízható sátor belső ezüst...
A Cultibox Light Plus növénytermesztő sátor kompakt és funkcionális, 60x60x140 cm méreteivel ideális kis...
A Mammoth egy holland cég, amely a mobil klímahelyiségek egyik úttörője, és a Mammoth Classic sátoruk a...
A BudBox PRO Intermediate egy termesztő sátor, ami nem fog csalódást okozni, akár egy otthoni...
A Pure Tent Grow Tent 2.0 új verziója egy légmentes Growbox, amely nagyobb kontrollt biztosít az olyan...
Az 120x60x180 cm méretű Urbanbox tágas kivitelű, ami ideális belső területen történő termesztéshez,...
GorillaBox Sátor 80x80x160 cm növénytermesztő sátor.
A BudBox PRO Intermediate egy növénytermesztő sátor, ami nem fog csalódást okozni, legyen Ön egy...
