Secret Jardin Dark Street (60x60x158 cm) rev. 4.0
A Secret Jardin Dark Street egy professzionális Grow sátor, amely a legjobb fényvisszaverő anyagból készült Mylar 210D, amely felderítésgátló tulajdonságokkal is rendelkezik. A sátor külső oldalai erős PE600 Owford szövetből készültek, az alumínium szerkezet pedig könnyen összeszerelhető és kellően masszív (16 mm).





Ez egy nagyon szépen megtervezett termesztő sátor , 16 mm-es csőátmérőjű acélszerkezettel. A belső oldalak kiváló minőségű anyagból készültek Mylar 210D, amely akár 95%-os fényvisszaverő képességgel rendelkezik.
| Sátor méretei | 60 x 60 x 158 cm |
| Termesztőfelület | 0,36 m2 |
| Sátor térfogata | 0.57 m3 |
| Felület anyaga | Mylar (210D) |
| Ablakok | 1x 30 x 20 cm |
| Ajtók (bejárat) | 1x előlap |
| Vezetékek | 1x? 150 mm kivezetés 1x ? 150 mm bemenet 1x ? 100 mm kábel |
| Konstrukció | anyag - acél Rúd O 19 mm O 19 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kis termesztő sátrak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5425030264768 |
| Szélesség: | 60 |
| Magasság: | 158 |
| Mélység: | 60 |
| Reflektív fólia: | Ezüst |
| Ajánlott LED világítás: | 100 W |
| Alaprajz: | Négyzet |
| Terület [m2]: | 0.4 |
| Felnőtt növények számossága: | 1.6 |
| Dle fáze rostliny: | Csírázás és palánta |
A Secret Jardin egy francia márka, amely arra törekszik, hogy a termesztők számára olyan termékeket kínáljon, amelyek minden igényüknek megfelelnek. Ennek érdekében gazdagon felszerelt termesztő sátrakat hozott létre, hogy a vásárlóknak maximális kényelmet és mindenekelőtt tökéletes eredményeket biztosítson a termesztés során. A Secret Jardin termesztő sátrak modern környezetet biztosítanak növényeik számára, amely minden apró részletre kiterjedően van átgondolva. Olyan módon készültek, hogy a fűszernövényei élvezhessék az optimális éghajlati és fényviszonyokat. A termesztő sátrak mellett kínálatuk egyéb felszereléseket is tartalmaz a könnyebb és hatékonyabb termesztés érdekében.
A Secret Jardin márka előnyei:
- Kompaktság
- Hosszú élettartam
- Kompatibilis mindenféle beltéri termesztési módszerrel (virágtartók, kókusz, föld)
- Kompatibilis a legtöbb öntözőrendszerrel
A Secret Jardin sátrakból valóban sokféle létezik. Mindegyik más-más előnyt kínál, és úgy van konfigurálva, hogy a jövőbeli tulajdonos számára mindent biztosítson, amire szüksége van. Több modellcsoportra oszlanak (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room és Dark Propagator).
Kapcsolódó termékek
A kombi csővezetékek teljesen rugalmasak, és képesek magas nyomást és 140 Celsius-fokos hőmérsékletet kezelni.
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chippel van felszerelve, 2x 50W. A legnagyobb spektrális...
Az 50W-os teljes teljesítményű reflektor több szempontból is meglepi Önt. Ha a lámpatest fényét közvetlenül...
A HortiLMG 175 LED 85W Quantum tábla tökéletes világítási megoldás a újrafényezéshez, előneveléshez vagy...
Optimalizálja a termesztését a 320W-os SAMSUNG LED Grow panelel, mely ideális gyümölcszöldségek és CBD...
Optimalizáld a termesztésedet a 240W-os SAMSUNG LED Grow panel segítségével, amely ideális gyümölcsező...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chip 50W-os teljes spektrumú COB chippel van...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Egy 50W teljesítményű reflektor egészen új szintre emeli növényeinek növekedését. A teljes spektrumú...
Hasonló termékek
A Mammoth egy holland cég, amely a mobil klímahelyiségek egyik úttörője, és a Mammoth Classic sátoruk a...
Mammoth LITE termesztőboxok az ezen holland cég által kínált legmegfizethetőbb sátrak, amely a mobil...
A Mammoth PRO a professzionális termesztők számára kínál top termékcsaládot. 600D Mylar, 22 mm rúd.
Kis méretű növénynövelő sátor 600D Mylar anyaggal, 16mm-es porfestékkel bevont fém rudakkal és műanyag...
A BudBox PRO Intermediate egy tenyésztő sátor, ami nem fog csalódást okozni, akár egy otthon tenyésztéssel...
Az Urbanbox kis termesztő sátor, melynek méretei 50x50x120 cm, kiválóan alkalmas beltéri termesztésre...
A BudBox PRO Intermediate egy növénynövesztő sátor, amely nem fog csalódást okozni, akár egy otthoni...
Növénytermesztésre szolgáló Diamond Box Silver SL90 állvány, 90x90x200 cm méretben. Belül ezüst Mylar...
A Secret Jardin Dark Street egy professzionális Grow sátor, amely a legjobb fényvisszaverő anyagból készült...
Sátor Garden High ProBox EcoPro sátor 60, 60x60x140 cm.
Az Urbanbox kis növénytermesztő sátor, melynek méretei 60x60x160 cm, ideális beltéri termesztéshez,...
A BudBox PRO Intermediate egy termesztő sátor, ami nem fog csalódást okozni, akár egy otthoni...
Az Urbanbox kis növénytermesztő sátor, 40x40x120 cm-es méreteivel, tökéletesen megfelel alacsonyabb,...
Garden High ProBox EcoPro sátor 80, 80x80x160 cm.
A Cultibox Light Plus növénytermesztő sátor kompakt és funkcionális, 60x60x140 cm méreteivel ideális kis...
A BudBox PRO Intermediate egy termesztő sátor, amely nem fog csalódást okozni, legyen Ön egy otthoni...
