Secret Jardin Dark Street (120x120x198 cm) rev. 4.0
A Secret Jardin Dark Street egy professzionális Grow sátor, amely a legjobb fényvisszaverő anyagból készült Mylar 210D, amely felderítésgátló tulajdonságokkal is rendelkezik. A sátor külső oldalai erős PE600 Owford szövetből készültek, az alumínium szerkezet pedig könnyen összeszerelhető és kellően masszív (16 mm).





Ez egy nagyon szépen megtervezett termesztő sátor , 16 mm-es csőátmérőjű acélszerkezettel. A belső oldalak kiváló minőségű anyagból készültek Mylar 210D, amely akár 95%-os fényvisszaverő képességgel rendelkezik.
| Sátor méretei | 120 x 120 x 198 cm |
| Termesztőfelület | 1,44 m2 |
| Sátor térfogata | 2.85 m3 |
| Tartóháló - WebIT | 1x 120 x 120 cm |
| Felület anyaga | Mylar (210D) |
| Ablakok | 2x 30 x 20 cm |
| Ajtó (bejárat) | 1x előlap |
| Konstrukció | anyag - Acél O rudak 19 mm |
| Tartozékok | 1x HookIT - világításhoz 15x CableIT - csapok kábelekhez és hálókhoz 1x PocketIT - szerszámtáska állítható magassággal. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Közepes termesztő sátrak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5425030264782 |
| Szélesség: | 120 |
| Magasság: | 198 |
| Mélység: | 120 |
| Reflektív fólia: | Ezüst |
| Ajánlott LED világítás: | 400 W |
| Alaprajz: | Négyzet |
| Terület [m2]: | 1.4 |
| Felnőtt növények számossága: | 5.6 |
| Dle fáze rostliny: | Teljes termesztési ciklus |
A Secret Jardin egy francia márka, amely arra törekszik, hogy a termesztők számára olyan termékeket kínáljon, amelyek minden igényüknek megfelelnek. Ennek érdekében gazdagon felszerelt termesztő sátrakat hozott létre, hogy a vásárlóknak maximális kényelmet és mindenekelőtt tökéletes eredményeket biztosítson a termesztés során. A Secret Jardin termesztő sátrak modern környezetet biztosítanak növényeik számára, amely minden apró részletre kiterjedően van átgondolva. Olyan módon készültek, hogy a fűszernövényei élvezhessék az optimális éghajlati és fényviszonyokat. A termesztő sátrak mellett kínálatuk egyéb felszereléseket is tartalmaz a könnyebb és hatékonyabb termesztés érdekében.
A Secret Jardin márka előnyei:
- Kompaktság
- Hosszú élettartam
- Kompatibilis mindenféle beltéri termesztési módszerrel (virágtartók, kókusz, föld)
- Kompatibilis a legtöbb öntözőrendszerrel
A Secret Jardin sátrakból valóban sokféle létezik. Mindegyik más-más előnyt kínál, és úgy van konfigurálva, hogy a jövőbeli tulajdonos számára mindent biztosítson, amire szüksége van. Több modellcsoportra oszlanak (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room és Dark Propagator).
Kapcsolódó termékek
A kombi csővezetékek teljesen rugalmasak, és képesek magas nyomást és 140 Celsius-fokos hőmérsékletet kezelni.
A Spider-Farmer, a prémium kategóriás gyártó, amely valóban ismert vezetõ szerepet tölt be a LED-es...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chippel van felszerelve, 2x 50W. A legnagyobb spektrális...
A HortiLMG 175 LED 85W Quantum tábla tökéletes világítási megoldás a újrafényezéshez, előneveléshez vagy...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Optimalizáld a termesztésedet a 240W-os SAMSUNG LED Grow panel segítségével, amely ideális gyümölcsező...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Az 50W-os teljes teljesítményű reflektor több szempontból is meglepi Önt. Ha a lámpatest fényét közvetlenül...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chip 50W-os teljes spektrumú COB chippel van...
Egy 50W teljesítményű reflektor egészen új szintre emeli növényeinek növekedését. A teljes spektrumú...
Optimalizálja a termesztését a 320W-os SAMSUNG LED Grow panelel, mely ideális gyümölcszöldségek és CBD...
Hasonló termékek
Grow sátor Secret Jardin Hydro Shoot egy professzionális növekedési sátor, amely a legjobb fényvisszaverő...
A termesztő sátor HomeBox Ambient különösen tetszik a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
A BudBox PRO XL egy termesztő sátor, ami nem fog csalódást okozni, legyen Ön egy otthoni hobbi kertészkedés...
A BudBox PRO Intermediate egy termesztősátor, ami nem fog csalódást okozni, legyen Ön egy otthoni...
A növekvő sátor HomeBox Ambient különösen tetszetős a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
A Mammoth egy holland cég, amely a mobil klímahelyiségek egyik úttörője, és a Mammoth Classic sátoruk a...
A Stan Garden High Pro Probox Master tökéletes választás növények és fűszernövények otthoni termesztéséhez....
A Spider Farmer 140×70×200 cm-es növénytermesztő sátor tökéletes választás az otthoni kertészek számára,...
A PURE TENT sátrak kompromisszumok nélküli ár-érték arányt kínálnak. Kiváló minőségű anyagot használva...
Új verzió - Secret Jardin Dark Street (150x77x200 cm) rev. 4.0 - a legjobb mylar fényvisszaverő fólia 210D....
Homebox Ambient R150, 150x80x200 cm
Grow sátor Secret Jardin Hydro Shoot egy professzionális növekedési sátor, amely a legjobb fényvisszaverő...
A növekvő sátor HomeBox Ambient különösen tetszetős a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
A Budbox Lite sátor különösen kezdő termesztők számára ajánlott. Ez a stabil és megbízható sátor belső...
Spider Farmer 120×60×150 cm-es növénytermesztő sátor kompakt megoldást kínál otthoni termesztéshez anélkül,...
A Garden High Pro ProBox Basic termesztő box indoor gyógynövények és növények termesztésére készült. Stabil...
