Secret Jardin Hydro Shoot 100 x 100 x 200
Grow sátor Secret Jardin Hydro Shoot egy professzionális növekedési sátor, amely a legjobb fényvisszaverő anyagból készült 210D Mylar erős szövet, amely szennyeződésgátló tulajdonságokkal is rendelkezik. Az alumínium szerkezet könnyen összeszerelhető és a 16 mm-es acélnak köszönhetően kellően robusztus. A sátor felállítása időtakarékos, körülbelül 15 percet vesz igénybe.





Kiváló minőségű termesztő sátor, egyedi anyagból készült 210D Mylar erős szövet. A sátor cipzárjai 8 mm vastagok, ezért nagyon tartósak. A Growbox kivehető víztartállyal rendelkezik.
| Sátor méretei | 100 x 100 x 200 cm |
| Termesztőfelület | 1,00 m2 |
| Sátor térfogata | 2.00 m3 |
| Pad | WT100 |
| Felület anyaga | 210D Mylar erős szövet |
| Ablakok | 2x 30 x 20 cm |
| Vezetékek | 2x szellőző O 180 mm 1x kábelek O 75 mm |
| Konstrukció | anyag - acél O oszlopok 16 mm. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Közepes termesztő sátrak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5425030265901 |
| Szélesség: | 100 |
| Magasság: | 200 |
| Mélység: | 100 |
| Reflektív fólia: | Ezüst |
| Ajánlott LED világítás: | 300 W |
| Alaprajz: | Négyzet |
| Terület [m2]: | 1 |
| Felnőtt növények számossága: | 4 |
| Dle fáze rostliny: | Teljes termesztési ciklus |
A Secret Jardin egy francia márka, amely arra törekszik, hogy a termesztők számára olyan termékeket kínáljon, amelyek minden igényüknek megfelelnek. Ennek érdekében gazdagon felszerelt termesztő sátrakat hozott létre, hogy a vásárlóknak maximális kényelmet és mindenekelőtt tökéletes eredményeket biztosítson a termesztés során. A Secret Jardin termesztő sátrak modern környezetet biztosítanak növényeik számára, amely minden apró részletre kiterjedően van átgondolva. Olyan módon készültek, hogy a fűszernövényei élvezhessék az optimális éghajlati és fényviszonyokat. A termesztő sátrak mellett kínálatuk egyéb felszereléseket is tartalmaz a könnyebb és hatékonyabb termesztés érdekében.
A Secret Jardin márka előnyei:
- Kompaktság
- Hosszú élettartam
- Kompatibilis mindenféle beltéri termesztési módszerrel (virágtartók, kókusz, föld)
- Kompatibilis a legtöbb öntözőrendszerrel
A Secret Jardin sátrakból valóban sokféle létezik. Mindegyik más-más előnyt kínál, és úgy van konfigurálva, hogy a jövőbeli tulajdonos számára mindent biztosítson, amire szüksége van. Több modellcsoportra oszlanak (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room és Dark Propagator).
Kapcsolódó termékek
A Spider-Farmer, a prémium kategóriás gyártó, amely valóban ismert vezetõ szerepet tölt be a LED-es...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chippel van felszerelve, 2x 50W. A legnagyobb spektrális...
Az 50W-os teljes teljesítményű reflektor több szempontból is meglepi Önt. Ha a lámpatest fényét közvetlenül...
Egy 50W teljesítményű reflektor egészen új szintre emeli növényeinek növekedését. A teljes spektrumú...
A HortiLMG 175 LED 85W Quantum tábla tökéletes világítási megoldás a újrafényezéshez, előneveléshez vagy...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chip 50W-os teljes spektrumú COB chippel van...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Optimalizálja a termesztését a 320W-os SAMSUNG LED Grow panelel, mely ideális gyümölcszöldségek és CBD...
Optimalizáld a termesztésedet a 240W-os SAMSUNG LED Grow panel segítségével, amely ideális gyümölcsező...
Hasonló termékek
Grow sátor Secret Jardin Hydro Shoot egy professzionális növekedési sátor, amely a legjobb fényvisszaverő...
A termesztő sátor HomeBox Ambient különösen tetszik a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
A BudBox PRO XL egy termesztő sátor, ami nem fog csalódást okozni, legyen Ön egy otthoni hobbi kertészkedés...
Spider Farmer 120×60×150 cm-es növénytermesztő sátor kompakt megoldást kínál otthoni termesztéshez anélkül,...
Mammoth LITE növénytermesztő sátrak a legmegfizethetőbbek ezen a holland cégnél, amely az úttörők közé...
A Diamond Box Silver SL100 átláthatatlan növénytermesztő doboz, melynek méretei 100x100x200 cm, ideális 1...
A termesztő sátor HomeBox Ambient különösen tetszik a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
Ferde tetejű Budbox XL R 120x120x180 cm sátor, ezüst fólia, ferde tetővel. Ideális padlástérbe. 25 mm...
A növekvő sátor HomeBox Ambient különösen tetszetős a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
A Mammoth egy holland cég, amely a mobil klímahelyiségek egyik úttörője, és a Mammoth Classic sátoruk a...
A Budbox Silver PRO növénynyújtó sátor ideális minden indoor termelő számára. Ez a stabil és megbízható...
Mammoth LITE growboxok a legmegfizethetőbb sátrak ebben a holland cégnél, amely vezető szerepet tölt be a...
A növekvő sátor HomeBox Ambient különösen tetszetős a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
A Stan Garden High Pro Probox Master tökéletes választás növények és fűszernövények otthoni termesztéséhez....
A Secret Jardin Dark Street egy professzionális Grow sátor, amely a legjobb fényvisszaverő anyagból készült...
A PURE TENT sátrak kompromisszumok nélküli ár-érték arányt kínálnak. Kiváló minőségű anyagot használva...
