Mammoth Classic+ 100 (100x100x200cm)
A Mammoth egy holland cég, amely a mobil klímahelyiségek egyik úttörője, és a Mammoth Classic sátoruk a termesztő doboz teljes méretű változata, amelyet a kezdőknek, de a nagyon egyszerű összeszerelésnek köszönhetően a haladó termesztőknek is terveztek. A felhasznált Mylar 600D anyagnak köszönhetően magas fényvisszaverő képességgel rendelkezik, és ára a LITE és PRO változatok között van.





Az olcsóbb változathoz képest a különbségek a belső fényvisszaverő anyag használatában vannak. A PRO változathoz képest a különbségek szintén a belső felület használatában és a feldolgozásban mint olyanban rejlenek. A Classic változat a PRO változathoz képest kevesebb előre gyártott elemmel rendelkezik a kipufogónyílások, a különböző kábelek, öntözőberendezések stb. számára kialakított lyukak formájában.
- 100%-os fényvédelem- gyors és egyszerű felállítás- új kialakítás 16 mm vastag acélcsőből készült megerősített kerettel és kiváló minőségű sarkokkal- számos méretben kapható- nagyméretű ajtók a könnyű hozzáférés érdekében- a belső berendezések könnyű felszerelésétlehetővé tevő átmenetek széles választéka.
| Sátor méretei | 100 x 100 x 180 cm |
| Termesztőterület | 1 m2 |
| Sátor térfogata | 1.8m3 |
| Felület anyaga | Mylar 600D |
| Ajtó (bejárat) | 1x elöl |
| Ablak (szellőzés) | 1x 30 x 20 cm |
| Csatlakozás | réteg - egyrétegű O 76 - kábelek O 203 - húzás O 203 - kihúzás |
| Építés | anyag - acél szőnyegvastagság - 0,5 mm O rudak 16 mm |
| Tartozékok | csatlakozók (PP kopolimer anyag) 2x fogantyú 2x Strap - hevederek a végszűrő rögzítéséhez |
Hogyan építsünk egy álmot, vagy építsünk egy Mammut növekedési sátrat
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Közepes termesztő sátrak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5060266944406 |
| Szélesség: | 100 |
| Magasság: | 200 |
| Mélység: | 100 |
| Reflektív fólia: | Ezüst |
| Ajánlott LED világítás: | 300 W |
| Alaprajz: | Négyzet |
| Terület [m2]: | 1 |
| Felnőtt növények számossága: | 4 |
| Növekedési fázis szerint: | Teljes termesztési ciklus |
Mammoth Tents - Kiváló holland márka, amely sokat kínál
Mammoth Tents egy holland márka, amely ismert minőségi termesztő sátrairól, amelyek ideálisak beltéri növénytermesztéshez. Széles választékban kínál dobozokat különböző méretekben (0,16 m²-től 4,5 m²-ig), amelyek kompatibilisek a virágcserepekkel és hidropóniás rendszerekkel is.
A Mammoth Tents három kategóriára oszlik:
- Mammoth PRO (ellenálló két rétegű burkolat, magasabb fényvisszaverődés)
- Mammoth Lite (kedvező árú, egyszerűbb felépítés)
- Mammoth Classic (középutat kínál a minőség és az ár között)
Az összes modell toxikus anyagoktól mentes, és könnyen telepíthető, így megkönnyíti a kábelezést és a ventilátorok kezelhetőségét.
Kapcsolódó termékek
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chippel van felszerelve, 2x 50W. A legnagyobb spektrális...
A kombi csővezetékek teljesen rugalmasak, és képesek magas nyomást és 140 Celsius-fokos hőmérsékletet kezelni.
A Spider-Farmer, a prémium kategóriás gyártó, amely valóban ismert vezetõ szerepet tölt be a LED-es...
Optimalizálja a termesztését a 320W-os SAMSUNG LED Grow panelel, mely ideális gyümölcszöldségek és CBD...
Az 50W-os teljes teljesítményű reflektor több szempontból is meglepi Önt. Ha a lámpatest fényét közvetlenül...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chip 50W-os teljes spektrumú COB chippel van...
A HortiLMG 175 LED 85W Quantum tábla tökéletes világítási megoldás a újrafényezéshez, előneveléshez vagy...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Egy 50W teljesítményű reflektor egészen új szintre emeli növényeinek növekedését. A teljes spektrumú...
Optimalizáld a termesztésedet a 240W-os SAMSUNG LED Grow panel segítségével, amely ideális gyümölcsező...
Hasonló termékek
A BudBox PRO Intermediate egy tenyészeti sátor, amely nem fog csalódást okozni, legyen Ön egy otthoni...
A BudBox PRO Intermediate egy növénytermesztő sátor, amely nem fog csalódást okozni, akár otthoni...
A termesztő sátor HomeBox Ambient különösen tetszik a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
Mammoth LITE növénytermesztő sátrak a legmegfizethetőbbek ezen a holland cégnél, amely az úttörők közé...
Az Urbanbox széles, 150x80x200 cm méretű változata ideális belső termesztéshez, körülbelül 400-450W...
A BudBox PRO Intermediate egy termesztősátor, ami nem fog csalódást okozni, legyen Ön egy otthoni...
A Spider Farmer 140×70×200 cm-es növénytermesztő sátor tökéletes választás az otthoni kertészek számára,...
A Budbox Lite sátor főként kezdő termesztők számára ajánlott. Ez a stabil és megbízható sátor belső ezüst...
A 120x120x200 cm méretű nagy Urbanbox ideális beltéri növénytermesztéshez, körülbelül 450-600W...
Diamond Box Silver SL110 mérete: 110x110x200cm. A belső részen ezüst Mylar reflexiós fóliát találunk. Zárt...
A növekvő sátor HomeBox Ambient különösen tetszetős a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
A Budbox Silver PRO növénynyújtó sátor ideális minden indoor termelő számára. Ez a stabil és megbízható...
A Pure Tent Grow Tent 2.0 új verziója egy légmentes Growbox, amely nagyobb kontrollt biztosít az olyan...
A Budbox Lite termesztő sátor elsősorban kezdő beltéri termesztők számára ideális. Ez a stabil és...
A Budbox Lite sátor főként kezdő termesztők számára ideális. Ez a stabil és megbízható sátor belülről ezüst...
