HOMEbox HomeLab 80 (80x80x180 cm)
A kiváló minőségű termesztő sátor HOMEbox HomeLab a hobbitermesztők számára alkalmas. A sátor minden fala ezüstözött, fényvisszaverő felülettel rendelkezik, amely jól szigeteli a hőt. A külső anyag vízálló fekete vászonból készült, nagyon erős cipzárakkal. A sátor nagyon könnyű, összecsukható és nem engedi át a fényt.





Növénytermesztő sátrak HOMEbox HomeLab eredetileg az amerikai piacra készült, de csak később kezdték el forgalmazni Európában.
A sátor szerkezete nagyon erős, tartós és erős műanyag kötésekkel van összekötve, amelyek kiváló minőségű polimerből készültek a maximális tartósság érdekében. A belső anyag ezüstözött anyagból készült, maximális fényvisszaverő képességgel, amely jól szigeteli a hőt is. A külső anyag vízálló fekete vászonból készült, nagyon erős cipzárakkal. A sátor nagyon könnyű, összecsukható, és nem engedi át a fényt.
Növénydoboz A HomeLab Homebox kifejezetten azoknak készült, akik értékelik az egyszerűséget és a minőségi terméket.
| A sátor méretei | 80 x 80 x 180 cm |
| Termesztőfelület | 0,64 m2 |
| A sátor térfogata | 1,15 m3 |
| Felépítés | anyag - acél O oszlopok 16 mm |
| Vezetékek | 3x O 130 - behúzható és kihúzható 2x O 100 - kábelek |
| Ablakok | 2x kilátás. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kis termesztő sátrak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 4260220921899 |
| Szélesség: | 80 |
| Magasság: | 180 |
| Mélység: | 80 |
| Reflektív fólia: | Ezüst |
| Ajánlott LED világítás: | 150 W |
| Alaprajz: | Négyzet |
| Terület [m2]: | 0.6 |
| Felnőtt növények számossága: | 2.4 |
| Növekedési fázis szerint: | Teljes termesztési ciklus |
Homebox® modern növénytermesztő sátrakat kínál, amelyeket 2001 óta folyamatosan fejlesztettek. Kiválóak az innovációval és a minőségi felépítéssel, ami jobb hozamokat és jobb termést biztosít.
Előnyök:
- PAR+: Optimalizált reflektív réteg a jobb növekedéshez és alacsonyabb hőmérséklethez.
- OMNIFLOW AIRVENT: Lehetővé teszi a friss levegő aktív áramlását.
- Magas teherbírás: Stabil porfestett acélrudak.
- Double bottom: Erős vízálló padló és további védelem.
- Erős cipzárak: Biztosítják a szoros sátor zárást, nincsenek takaró redőnyök.
Homebox® növénytermesztő sátrak stabilak, könnyűek, szakadásállóak és széles lehetőségeket kínálnak a világítás és a szellőzőrendszer függesztésére.
Kapcsolódó termékek
A kombi csővezetékek teljesen rugalmasak, és képesek magas nyomást és 140 Celsius-fokos hőmérsékletet kezelni.
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chippel van felszerelve, 2x 50W. A legnagyobb spektrális...
Optimalizálja a termesztését a 320W-os SAMSUNG LED Grow panelel, mely ideális gyümölcszöldségek és CBD...
Optimalizáld a termesztésedet a 240W-os SAMSUNG LED Grow panel segítségével, amely ideális gyümölcsező...
Egy 50W teljesítményű reflektor egészen új szintre emeli növényeinek növekedését. A teljes spektrumú...
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chip 50W-os teljes spektrumú COB chippel van...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
A HortiLMG 175 LED 85W Quantum tábla tökéletes világítási megoldás a újrafényezéshez, előneveléshez vagy...
Az 50W-os teljes teljesítményű reflektor több szempontból is meglepi Önt. Ha a lámpatest fényét közvetlenül...
A kiváló minőségű LED növekedési panel a kék, vörös, ultraibolya és infravörös LED-eket kombinálja, hogy...
Hasonló termékek
A Mammoth egy holland cég, amely a mobil klímahelyiségek egyik úttörője, és a Mammoth Classic sátoruk a...
A Mammoth LITE growbox-ok a legmegfizethetőbb sátorok ebben a kategóriában, amelyeket egy holland cég...
Növénytermesztésre szolgáló Diamond Box Silver SL80 méretű termesztősátor, melynek méretei: 80x80x180 cm....
A Secret Jardin Dark Street egy professzionális Grow sátor, amely a legjobb fényvisszaverő anyagból készült...
A kiváló minőségű termesztő sátor HOMEbox HomeLab a hobbitermesztők számára alkalmas. A sátor minden fala...
A BudBox PRO Intermediate egy termesztő sátor, amely nem fog csalódást okozni, legyen Ön egy otthoni...
Mammoth LITE termesztőboxok az ezen holland cég által kínált legmegfizethetőbb sátrak, amely a mobil...
A Pure Tent Grow Tent 2.0 új verziója egy légmentes Growbox, amely nagyobb kontrollt biztosít az olyan...
Az Urbanbox kis növénytermesztő sátor, melynek méretei 60x60x160 cm, ideális beltéri termesztéshez,...
A BudBox PRO Intermediate egy növénynövesztő sátor, amely nem fog csalódást okozni, akár egy otthoni...
Megbízható growbox a biztonságos beltéri termesztéshez. A trafika Growtent ezüst tükröző fóliával.
Garden High ProBox EcoPro sátor 80, 80x80x160 cm.
A Mammoth LITE+ ár-érték arányban kiváló sátrak belső Mylar 170 D Silver visszaverő réteggel. 100% fényálló.
A Mammoth egy holland cég, amely a mobil klímahelyiségek egyik úttörője, és a Mammoth Classic sátoruk a...
A Budbox Lite sátor főként kezdő termesztők számára ajánlott. Ez a stabil és megbízható sátor belső ezüst...
GorillaBox Sátor 80x80x160 cm növénytermesztő sátor.
