HomeBox Ambient R80S (80x60x70 cm)
A termesztő sátor HomeBox Ambient különösen tetszik a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső anyagával. A speciálisan kifejlesztett PAR+ fólia több fényt és kevesebb hőt ver vissza, így pozitívan befolyásolja a növények életét és növekedését mesterséges fényben. A sátor szerkezete fém, robusztus, amelyet műanyag illesztések és megerősített cipzárak egészítenek ki. Ez a growbox egy extra rovarhálóval is rendelkezik, hogy megvédje növényeit a kártevőktől.





A HomeBox Ambient termesztő sátor kiváló minőségű PAR+ anyagból készült, amely több fényt és kevesebb hőt ver vissza, így pozitívan befolyásolja a növények életét és növekedését mesterséges fényben. A beltéri termesztésnél a HomeBox sátorral mint mindig, most is számíthat a fémszerkezetre, az erős műanyag illesztésekre, a tartós cipzárakra és a robusztus külső vászonra, amely tökéletesen illeszkedik a szerkezethez. A kivehető és szivárgásmentes padló nagy előny.
HOMEbox Ambient R80S A HOMEbox Ambient R80S a beltéri termesztésre szakosodott termesztők egyértelmű kedvence, és a növények életciklusának minden szakaszában használható. Kisebb növények kisebb teljesítményű világítás mellett történő termesztésére tervezték. Minden Homebox termék egészséges és garantálja a sikeres és biztonságos termesztést.
| Sátor mérete | 80 x 60 x 70 cm |
| Termesztőfelület | 0.48 m2 |
| Sátor térfogata | 0,34 m3 |
| Felépítés | anyag - acél Rúd O 16 mm |
| Csatlakozások | 1x O 100 - be- és elszívás 1x O 125 - be- és elszívás 1x O 160 - be- és elszívás |
| Ajtók | 1x előlap |
| Ablakok | 2x szellőzőablakok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Előnevelő üvegházak és szaporítók |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 4260220921707 |
| Szélesség: | 80 |
| Magasság: | 70 |
| Mélység: | 60 |
| Reflektív fólia: | Fehér |
| Ajánlott LED világítás: | 150 W |
| Alaprajz: | Téglalap |
| Terület [m2]: | 0.5 |
| Felnőtt növények számossága: | 2 |
| Dle fáze rostliny: | Csírázás és palánta |
Homebox® modern növénytermesztő sátrakat kínál, amelyeket 2001 óta folyamatosan fejlesztettek. Kiválóak az innovációval és a minőségi felépítéssel, ami jobb hozamokat és jobb termést biztosít.
Előnyök:
- PAR+: Optimalizált reflektív réteg a jobb növekedéshez és alacsonyabb hőmérséklethez.
- OMNIFLOW AIRVENT: Lehetővé teszi a friss levegő aktív áramlását.
- Magas teherbírás: Stabil porfestett acélrudak.
- Double bottom: Erős vízálló padló és további védelem.
- Erős cipzárak: Biztosítják a szoros sátor zárást, nincsenek takaró redőnyök.
Homebox® növénytermesztő sátrak stabilak, könnyűek, szakadásállóak és széles lehetőségeket kínálnak a világítás és a szellőzőrendszer függesztésére.
Kapcsolódó termékek
A kombi csővezetékek teljesen rugalmasak, és képesek magas nyomást és 140 Celsius-fokos hőmérsékletet kezelni.
Függő GROW LED panel, amely a teljes spektrumú COB chippel van felszerelve, 2x 50W. A legnagyobb spektrális...
Garden High Pro LEDMAX M, 2x 10W/55 cm - LED világítás palántákhoz, klónokhoz, növekedéshez,...
A GENT G-LED 42W Linkable növekedési lámpa 6500K-val, hálózati csatlakozó kábellel készül. Több ilyen...
A Cosmorrow GROW egy egyszerű, tartós LED fényforrás, amely a spektrum kék komponensét (kb. 6500 K)...
A Lumatek egy önálló 100 W-os LED szegmens teljes fényspektrummal és 2,9 µmol/J hatékonysággal. 0-10V-os...
Ez a hírlevél elsősorban a nagyüzemi termesztőknek szól, akik a függőleges farmok, vagy emeletes rendszerek...
ULTRAVIOLET LED a virágzáshoz és a terméskötéshez. A Secret Jardin népszerű Cosmorrow® LED lámpáinak...
Ez a hírlevél elsősorban a nagyüzemi termesztőknek szól, akik a függőleges farmok, vagy emeletes rendszerek...
18W-os LED szegmens, 6500K LED - növekedési spektrum, közvetlenül a lámpatestre épített kábellel,...
Secret Jardin Cosmorrow® GROW LED 20w PPE 2.4 - javított virágspektrum. Alacsony, rossz levegőelvezetéssel...
A GENT G-LED 26W egy energiatakarékos LED-es növekedési lámpa. Kisebb termesztő sátrakhoz vagy alacsony,...
ASANSI lineáris LED fénycső 25W, 120cm hosszúságú, ideális több lámpa egymás mögé vagy egymás mellé...
Hasonló termékek
A Secret Jardin Dark Propagator rev. 4.0 termesztő sátor elsősorban klónok gyökereztetésére és fiatal...
A kis méretű Urbanbox Propagator, melynek méretei 60x40x60 cm, klónozáshoz és palánták vagy alacsony...
A közepes méretű Propagator M kiválóan alkalmas palánták, csemeték vagy dugványok előnevelésére. A külső...
Multi-tent Garden High Pro Probox Propagátor XL, 120x40x200 cm. Dugványokhoz, palántákhoz. Akár 1440...
Az Garden High Pro által gyártott speciális Probox Propagator S növekedési sátor. Az állvány 420D-s Nylon...
A Secret Jardin Dark Propagator rev. 4.0 termesztő sátor elsősorban klónok gyökereztetésére és fiatal...
A Secret Jardin Dark Propagator termesztő sátor a növényszaporítás fő céljával lett összeállítva. Egy...
A növekvő sátor HomeBox Ambient különösen tetszetős a fokozott fényvisszaverő képességű PAR+ belső...
Az Athena VP Dome egy kifinomult propagátor, 120x45x180 cm méretben, amelyet a növények gyors és hatékony...
A kis méretű Urbanbox Propagator, melynek méretei 60x40x40 cm, klonálásra és palánták vagy alacsony...
Multi-tent Garden High Pro Probox Propagátor L, 60x40x200 cm. Dugványokhoz, palántákhoz. Legfeljebb 720...
A kis méretű Urbanbox Propagator, melynek méretei 80x60x40 cm, klónozáshoz és palánták vagy alacsony...
A LightHouse LITE CLONE 1 termesztő sátor két sátor egyben: a vízszintest használhatod dugványozónak, a...
