GENT G-LED 26W - Növekedési spektrum





A GENT G-LED 26W egy energiatakarékos LED-es növekedési lámpa. Kisebb termesztő sátrakhoz vagy alacsony, rossz levegőelvezetéssel rendelkező helyiségekhez fejlesztették ki. Ideális a HPS vagy MH világítás támogató lámpájaként. Ajánlott termesztési terület 24x50 cm.
- A növekedési fázisra hangolt fényspektrum
- Nagyobb intenzitású és egyenletesebb fénykibocsátás
- Beépített kábel és műanyag kampók a könnyebb telepítéshez képest
- A fénycsövekhez képest 5-ször hosszabb élettartam termésveszteség nélkül
Műszaki adatok
- Méretek (L×B×H):
- Súly: 0,36 kg
- PAR 135-210 umol/s
- Feszültség: 85-264V 50/60Hz
- Teljesítmétny: 26W
- Kábel hossza: 2,4m
- Élettartam: 30.000 óra
- Színhőmérséklet 6000K
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Egysoros LED növénytermesztő lámpák |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 8594200870034 |
| ? Teljesítmény [W]: | 26 |
| ? HPS helyett alternatíva: | 75 |
| Hossz: | 540 |
| Szélesség: | 40 |
| Magasság: | 30 |
| Használati cél: | Mikrozöldek |
| Növényi fázis: | Növekedés |
| Terület [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Fény színe: | Teljes spektrumú |
| Növekedés/virágzási kapcsoló: | Nem |
| Árnyékolhatóság: | Nem |
| Belső időzítő: | Nem |
| Hűtés: | Passzív |
| Anyag: | Fém |
| Védettségi fokozat: | IP20 |
| Fényterjedési szög: | 120° |
| Bemeneti feszültség: | 230V |
| Életciklus: | 30 000 h |
| Színhűség: | 6000 K |
| Működési hőmérséklet: | -20 – 60 °C |
GENT egy olyan márka, amely a LED világítás gyártására specializálódott beltéri növénytermesztéshez. Termékei kiemelkednek a energiahatékonyság, a hosszú élettartam és az optimális fény spektrum révén, amely elősegíti a növények egészséges növekedését a fejlődés különböző szakaszaiban.
A modern technológiáknak és az innovatív megközelítésnek köszönhetően a GENT népszerű a termesztők körében, akik megbízható és hatékony megoldást keresnek növénytermesztő helyiségeikhez. A márka világítása környezetbarát, könnyen használható, és elérhető mind hobbi kertészek, mind professzionális termesztők számára.
Kapcsolódó termékek
Tápegység SANlight FLEX II LED-es lámpatestekhez. DC dugó WDC21, AC dugó csatlakozó nélkül. Alkalmas 9x...
Flexo zsinór teljes hosszúságú villával 3 méter fekete színben. A kábel keresztmetszete 3 x 1mm2. A kábel...
Külső vezérlő 0-10V A Lucius egy digitális vezérlő (nem csak) a világítási teljesítmény vezérlésére vagy...
Tápegység SANlight FLEX II LED-es lámpatestekhez. DC dugó WDC21, AC dugó csatlakozó nélkül. Alkalmas 5x...
Secret Jardin Cosmorrow® 2x 20w - Tápegység tartozékokkal a Secret Jardin Cosmorrow® Led 20w-hoz
Tápegység SANlight FLEX II LED-es lámpatestekhez. DC csatlakozó WDC21, AC csatlakozó Wieland (RST-classic...
Hosszabbító kábel SANlight FLEX II IP65 védettséggel - WDC19/WDC19 csatlakozókábel 1 m hosszú.
Sanlight T csatlakozókábel LED FLEX II-hez több FLEX II lámpatest csatlakoztatására. WDC19hím/2xWDC19hüvelyes.
A 120 cm-es, 28 W-os lineáris növénytermesztő fénycsöv tápkabellel gondoskodik zárlatmentes és megbízható...
Tápegység SANlight FLEX II LED-es lámpatestekhez. DC csatlakozó WDC21, AC csatlakozó Wieland (RST-classic...
Tápkábel SANSI lineáris fénycsövekhez. A kábel hossza 200 cm. A kábel végén vízálló csatlakozó található,...
Secret Jardin Cosmorrow® Power 2/3x 20w - Tápegység tartozékokkal 2-3 Cosmorrow 20W-os LED-es lámpatesthez....
Tápegység SANlight FLEX II LED-es lámpatestekhez. DC dugó WDC21, AC dugó csatlakozó nélkül. Alkalmas 12x...
Négyirányú Y-elosztó FLEX II a SANlight FLEX II tápegységek 25W és 60W-os tápegységekből történő...
Hasonló termékek
Secret Jardin TNoled 2x40w BLOOMING LED Kit, világító szett két Cosmorrow LED lámpatesttel, csatlakozó...
A Cosmorrow GROW egy egyszerű, tartós LED fényforrás, amely a spektrum kék komponensét (kb. 6500 K)...
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20w - UV - Alacsony, rossz légelvezetésű helyiségekbe kifejlesztve. A Secret...
Garden High Pro LEDMAX M, 2x 10W/55 cm - LED világítás palántákhoz, klónokhoz, növekedéshez,...
Bemutatkozik a Spider Farmer Glow30 - négy LED-es fénysáv 33 cm hosszú és 8 W teljesítményű. Elsősorban a...
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20w - Infravörös spektrum - Alacsony, rossz légelvezetésű helyiségekbe...
ULTRAVIOLET LED a virágzáshoz és a terméskötéshez. A Secret Jardin népszerű Cosmorrow® LED lámpáinak...
Komplett lámpatest T5 120cm LED csővel. A növények vegetatív szakaszához 6400K-ra beállított színképesség,...
Sanlight Flex II. ÚJ TÍPUS Nagy hatékonyságú LED-es világítás, amely alkalmas kis beltéri...
18W-os LED szegmens, 6500K LED - növekedési spektrum, közvetlenül a lámpatestre épített kábellel,...
ASANSI lineáris LED fénycső 25W, 120cm hosszúságú, ideális több lámpa egymás mögé vagy egymás mellé...
ASANSI lineáris LED fénycső 15W-os, 60 cm hosszúságúLED fénycső ideális több lámpa egymás melletti vagy...
Ez a hírlevél elsősorban a nagyüzemi termesztőknek szól, akik a függőleges farmok, vagy emeletes rendszerek...
Secret Jardin TLED Flower Spectrum 42W - Alacsony, rossz légelvezetésű helyiségekbe kifejlesztve....
Secret Jardin Cosmorrow LED 40W Full Spectrum 2,85 µmol/J. Hossza 70 cm. Magasabb hatékonyság. Alkalmas a...
